Ľudo VS Spoločnosť, kto má lepší marketing?

Autor: Peter Urban | 2.12.2011 o 11:45 | Karma článku: 5,23 | Prečítané:  893x

Ľudo, čiže človek v dnešnej dobe nasáva do seba množstvo informácií. Je až preinformovaný, aj teraz, keď sa všade píše o problémoch v zdravotníctve. Čo sa popísalo o memorande lekárskom a vládnom mi už je ukradnuté. Asi už má toho každý plné zuby. Vlastne nie, nervy. Ani to nie, lebo pri každom - zuby + nervy - sa musí vyhľadať lekár.

Kde je naozaj pravda? Ak lekárom ide najmä o to, aby sa z poisťovní dostávalo pre nemocnice viac prostriedkov do zdravotníctva namiesto toho, aby šli na fungovanie poisťovne, som za ! Ale asi sa prehnal spôsob protestu. Možno treba zatlačiť na pílu tak, ako tlačia oni. Už som taký zmagorený, že neviem kto, čo, na koho povedal.

Nepáči sa mi terajšia a ani minulá (asi ani budúca L ) vláda. Ale ak odborári nadávajú iba na tohto ministra zdravotníctva, čo je pri koryte niečo cez rok a na to, že 20 rokov sa nič nerobí v zdravotníctve skôr na celom Slovensku, niečo sa mi tam nezdá - prečo si nekopli do predošlej vlády?????? Alebo mi niečo ušlo vo vyjadrení lekárskych odborov? Ak šéf lekárskych odborov vlastní okrem svojej atestácie nejaký ten majetoček, fajn! Je šikovný, ale ak je pravda v tom, ako sa s pomocou politiky pretláča finančná pomoc pre ten podnik ... čítam všade iba TVRDENIA, tak neviem, či aj tu nejde o hranie sa s verejnou mienkou a očierňovanie sa navzájom. Už neviem, kto ma lepší marketing, aby predal svoju pravdu, no lezie mi na ner.., teda, štve ma, že sa všetci hádajú a uniká podstata, ktorá je - (obľúbená veta) niečo je zhnité v štáte - a pestovatelia za túto hnilobu nemôžu, takže o nich nie je reč.

Každé povolanie je o niečom inom, keď sa začneme navzájom porovnávať, kto ako ťažko pracuje, kto má kedy dovolenku, kto je kedy s rodinou, nikdy sa to neskončí - prečo sa pozeráme na seba, keď je tu 150 (nemám imunitu tak pomlčím O KOHO SA JEDNÁ), ktorí by mali urobiť konečne zmenu !!!

A treba začať od podlahy, lebo tu nejde o to, kto viac zarobí, ale o to, odkiaľ sa na to vezmú peniaze o 5, 10 a možno až o 50 rokov! Občania (aj občan je len človek, ale s volebným právom!). Ideme sa hádať, kto má mať viac € alebo si reálne zhodnotíme a zatlačíme spoločne na politikov, aby nekradli (Shooty raz trefne nakreslil o kradnutí politikov, ale neviem narýchlo nájsť konkrétny obrázok). Aby sa starali nielen o svojich známych, ale najmä o Slovákov, ktorí ich živia! Urobili poriadne reformy školstva, zdravotníctva, dôchodkovej reformy ... atď. Nevyhovárajme sa, aj keď je to žiaľ pravda, nie je koho poriadne voliť. Treba asi zvoliť menšie zlo, no treba spoločne konať. Aby sme spoločne bojovali za riešenia pre celu spoločnosť a nie, len čiastkové, ktoré zmení ďalšia vláda. Treba nám kontrolovať politikom prsty, odborárom vrecká a spoločne hľadať pravdu. Lebo nakoniec vyhrá ten, čo má lepší marketing a nám ujde Pravda do kanála (a odpočúvanie za to nemôže) Ak nepôjdeme spoločne, tak v našej závistlivej slovači sa postaví každý proti každému.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ďalší spor v koalícii, ministra za SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda v budúcnosti, mal povedať minister obrany do konca septembra. Rozhodnutie chce oddialiť o rok, čo je podľa Ondrejcsáka zásadný problém

DOMOV

Pellegriniho úradníčka má blízko k IT firme spájanej s Počiatkom

Žiláková má mať vzťah so šéfom Anextu.

KOMENTÁRE

Cigáni budú v nebi pred vami

Evanjelium je o prekonávaní hraníc a nie ich kultivovaní.


Už ste čítali?